Poslednje aktuelnosti
  1. ZAVRŠNICA SEZONE NA RODA KUPU
  2. ZLATO I BRONZA SA ZLATNOG POJASA
  3. NA VRHU SRPSKOG KARATEA – ZLATO NA PRVENSTVU SRBIJE ZA SENIORE
  4. DIMITRIJE NA PRIPREMAMA REPREZENTACIJE
  5. BRONZANA MEDALJA NA TROFEJU SRBIJE ZA MLAĐE SENIORE

Zvanja

K Y U Datum polaganja
1. DAN 23. 06. 2015.
1. 11. 03. 2013.
2. 03. 10. 2011.
3. 01. 10. 2010.
4. 26. 03. 2010.
5. 26. 09. 2009.
6. 12. 06. 2009.
početak treniranja 06. 04. 2009.


Učešće na takmičenjima i turnirima

Godina Najznačajnija takmičenja Turniri Ukupno
2020 5 1 6
2019. 8 5 13
2018. 10 7 17
2017. 5 7 12
2016. 5 11 16
2015. 5 4 9
2014. 3 6 9
2013. 5 8 13
2012. 3 10 13
2011. 4 7 11
2010. / 7 7
2009. / 6 6
UKUPNO 51 78 129


Najznačajniji sportski rezultati

Datum i mesto Takmičenje Rezultat
24.10.2020. Kragujevac Trofej Srbije za mlađe seniore III mesto (aps. nivo)
10.10.2020. Kragujevac Kup Srbije za seniore III mesto (aps. nivo)
10.10.2020. Kragujevac Kup Srbije za seniore I mesto (kata tim)
28.06.2020. Čačak Kup Uže Srbije za seniore III mesto (aps. nivo)
28.06.2020. Čačak Kup Uže Srbije za seniore I mesto (kata tim)
27.06.2020. Čačak Prvenstvo Srbije za seniore II mesto (kata tim)
22.02.2020. Čačak Prvenstvo Uže Srbije za seniore III mesto (aps. nivo)
22.02.2020. Čačak Prvesntvo Uže Srbije za seniore I mesto (kata tim)
06.12.2019. Brežice, Slovenija Balkansko prvenstvo za kadete, juniore i mlađe seniore Reprezentativac Srbije – 5. mesto
12.10.2019. Čačak Prvenstvo Srbije za kadete i juniore III mesto (kata tim)
28.09.2019. Čačak Prvenstvo Uže Srbije za kadete i juniore I mesto (aps. nivo)
28.09.2019. Čačak Prvenstvo Uže Srbije za kadete i juniore I mesto (kata tim)
20.09.2019. Santiago, Čile Karate1 – Svetska liga – Serija A Reprezentativac Srbije – učešće
05.07.2019. Umag, Hrvatska Karate1 – Svetska liga za mlade Reprezentativac Srbije – učešće
17.05.2019. Istanbul, Turska Karate1 – Svetska liga – Serija A Reprezentativac Srbije – učešće
12.05.2019. Beočin Kup Srbije za kadete, juniore, mlađe seniore i seniore II mesto (kata tim)
03.05.2019. Limasol, Kipar Karate1 – Svetska liga za mlade Reprezentativac Srbije – 25. mesto
21.04.2019. Smederevo Kup uže Srbije za kadete, juniore, mlađe seniore i seniore I mesto (kata tim)
06.04.2019. Antalija, Turska Mediteransko prvenstvo za kadete, juniore i mlađe seniore Reprezentativac Srbije – 5. mesto
17.03.2019. Čačak Prvesntvo Srbije za seniore I mesto (kata tim)
01.03.2019. Salzburg, Austrija Karate1 – Svetska liga – Serija A Reprezentativac Srbije – učešće
24.02.2019. Čačak Prvesntvo Uže Srbije za seniore III mesto (aps. nivo)
24.02.2019. Čačak Prvesntvo Uže Srbije za seniore I mesto (kata tim)
13.12.2018. Venecija, Italija Karate1 – Svetska liga za mlade Reprezentativac Srbije – učešće
30.11.2018. Dubrovnik, Hrvatska Balkansko prvenstvo za kadete, juniore i mlađe seniore Reprezentativac Srbije – učešće
17.11.2018. Beograd Prvenstvo Srbije za kadete, juniore i mlađe seniore III mesto (kata tim)
17.11.2018. Beograd Prvenstvo Srbije za kadete, juniore i mlađe seniore III mesto (aps. nivo)
13.10.2018. Čačak Prvenstvo uže Srbije za kadete, juniore i mlađe seniore I mesto (kata tim)
13.10.2018. Čačak Prvenstvo uže Srbije za kadete, juniore i mlađe seniore I mesto (aps. nivo)
06.07.2018. Umag, Hrvatska Karate1 – Svetska liga za mlade Reprezentativac Srbije – učešće
02.06.2018. Beočin Kup Srbije za kadete, juniore, mlađe seniore i seniore II mesto (kata tim)
25.05.2018. Sofija, Bugarska Karate1 – Svetska liga za mlade Reprezentativac Srbije – učešće
15.04.2018.Čačak Kup uže Srbije za kadete, juniore, mlađe seniore i seniore II mesto (aps. nivo)
15.04.2018.Čačak Kup uže Srbije za kadete, juniore, mlađe seniore i seniore I mesto (aps. nivo)
15.04.2018.Čačak Kup uže Srbije za kadete, juniore, mlađe seniore i seniore I mesto (kata tim)
10.03.2018. Čačak Prvenstvo Srbije za seniore III mesto (kata tim)
24.02.2018. Aranđelovac Prvenstvo uže Srbije za seniore III mesto (aps. nivo)
24.02.2018. Aranđelovac Prvenstvo uže Srbije za seniore I mesto (kata tim)
10-12.11.2017. Novi Sad I Otvorene Balkanske školske karate igre III mesto (aps. nivo)
04.11.2017. Čačak Prvenstvo Srbije za kadete, juniore i mlađe seniore III mesto (kata tim)
24.09.2017. Čačak Prvenstvo uže Srbije za kadete, juniore i mlađe seniore I mesto (kata tim)
24.09.2017. Čačak Prvenstvo uže Srbije za kadete, juniore i mlađe seniore I mesto (aps. nivo)
13.05.2017. Beočin Kup Srbije za kadete, juniore, mlađe seniore i seniore II mesto (kata tim)
23.04.2017.Čačak Kup uže Srbije za kadete, juniore, mlađe seniore i seniore I mesto (kata tim)
23.04.2017.Čačak Kup uže Srbije za kadete, juniore, mlađe seniore i seniore II mesto (aps. nivo)
20.11.2016. Čačak Prvenstvo uže Srbije za kadete, juniore i mlađe seniore III mesto (aps. nivo)
27. 06. – 03. 07. 2016. Umag, Hrvatska

9th WKF Karate1 YouthCup – Kids Competition

(Kata Male U14)

Reprezentativac Srbije – učešće
14.05.2016. Vranje X Olimpijske sportske igre učenika Republike Srbije (Školska olimpijada Srbije u karateu) III mesto
10.04.2016. Čačak Kup uže Srbije za kadete, juniore, mlađe seniore i seniore I mesto (aps. nivo)
22.11.2015. Čačak Prvenstvo uže Srbije za kadete, juniore i mlađe seniore I mesto (aps. nivo)
10.10.2015. Čačak Kup uže Srbije za poletarce, pionire i nade I mesto (A klasa)
10.10.2015. Čačak Kup uže Srbije za poletarce, pionire i nade II mesto (borbe-tim)
10.05.2015. Lazarevac Prvenstvo Srbije za poletarce, pionire i nade III mesto (A klasa)
04.04.2015. Čačak Prvenstvo uže Srbije za poletarce, pionire i nade I mesto (A klasa)
04.04.2015. Čačak Prvenstvo uže Srbije za poletarce, pionire i nade III mesto (aps. nivo)
04.04.2015. Čačak Prvenstvo uže Srbije za poletarce, pionire i nade I mesto (borbe-tim)
29.01. – 01.02.2015. Dubai, UAE 4th International Al – Ahli Dubai Open Reprezentativac Srbije – učešće
07. 12. 2014. Bačka Palanka Školsko prvenstvo Srbije II mesto (A klasa)
07. 12. 2014. Bačka Palanka Školsko prvenstvo Srbije III mesto (aps. nivo)
19. 04. 2014. Kragujevac Prvenstvo Srbije za poletarce, pionire i nade I mesto (A klasa)
22. 03. 2014. Čačak Prvenstvo uže Srbije za poletarce, pionire i nade I mesto (aps. nivo)
22. 03. 2014. Čačak Prvenstvo uže Srbije za poletarce, pionire i nade I mesto (A klasa)
17. 11. 2013. Čačak Kup Srbije za poletarce, pionire i nade I mesto (A klasa)
13. 10. 2013. Čačak-Prijevor Kup uže Srbije za poletarce, pionire i nade I mesto (aps. nivo)
13. 10. 2013. Čačak-Prijevor Kup uže Srbije za poletarce, pionire i nade I mesto (A klasa)
21. 04. 2013. Beograd Prvenstvo Srbije za poletarce, pionire i nade III mesto (aps. nivo)
29. 03. – 31. 03. 2013. Kragujevac

14th Balkan Junior-Cadet Championships

3rd Balkan Under 21 Cup

18th Balkan Children Championships

Reprezentativac Srbije – učešće
23. 03. 2013. Čačak Prvenstvo uže Srbije za poletarce, pionire i nade I mesto (II nivo)
23. 03. 2013. Čačak Prvenstvo uže Srbije za poletarce, pionire i nade II mesto (aps. nivo)
14. 10. 2012. Čačak Kup uže Srbije za poletarce, pionire i nade I mesto (II nivo)
14. 10. 2012. Čačak Kup uže Srbije za poletarce, pionire i nade I mesto (aps. nivo)
22. 04. 2012. Paraćin Prvenstvo Srbije za poletarce, pionire i nade I mesto (II nivo)
08. 04. 2012. Paraćin Prvenstvo uže Srbije za poletarce, pionire i nade I mesto (II nivo)
08. 04. 2012. Paraćin Prvenstvo uže Srbije za poletarce, pionire i nade III mesto (aps. nivo)
12. 11. 2011. Paraćin Kup Srbije za poletarce, pionire i nade II mesto (aps. nivo)
15. 10. 2011. Kragujevac Kup uže Srbije za poletarce, pionire i nade III mesto (aps. nivo)
27. 03. 2011. Paraćin Prvenstvo uže Srbije za poletarce, pionire i nade III mesto (II nivo)
27. 03. 2011. Paraćin Prvenstvo uže Srbije za poletarce, pionire i nade III mesto (aps. nivo)
05. 03. 2011. Kragujevac Prvenstvo istočne Srbije za poletarce, pionire i nade III mesto (aps. nivo)
05. 03. 2011. Kragujevac Prvenstvo istočne Srbije za poletarce, pionire i nade II mesto (II nivo)

 

 

  1. 1. Najznačajniji sportski rezultati – bilans medalja

 

ZLATNE SREBRNE BRONZANE UKUPNO
33 11 22 66

 

 

  1. Rezultati na turnirima

 

Datum i mesto T u r n i r Rezultat
2020
01.02.2020 Aranđelovac XIX Međunarodni karate turnir „Sretenje 2020.“ I mesto (aps.nivo)
01.02.2020 Aranđelovac XIX Međunarodni karate turnir „Sretenje 2020.“ III mesto (aps.nivo)
2019.
03.11.2019. Beograd Internacionalni turinir „Trofej Srbije – Beogradski pobednik“ III mesto (aps. nivo)
13.04.2019. Čačak XLVII Internacionalni karate turnir „Zlatni pojas“ II mesto (aps. nivo)
13.04.2019. Čačak XLVII Internacionalni karate turnir „Zlatni pojas“ II mesto (kata tim)
2018.
24.11.2018. Beograd Karate turnir „Arena Kup“ I mesto (aps.nivo)
24.11.2018. Beograd Karate turnir „Arena Kup“ I mesto (aps.nivo)
03. 11. 2018. Niš XIII Međunarodni karate turnir „Grand prix“ I mesto (kata tim)
03. 11. 2018. Niš XIII Međunarodni karate turnir „Grand prix“ I mesto (aps.nivo)
11.10.2018. Beograd VI Međunarodni karate turnir „Trofej Rakovice“ I mesto (kata tim)
11.10.2018. Beograd VI Međunarodni karate turnir „Trofej Rakovice“ I mesto (aps.nivo)
11.10.2018. Beograd VI Međunarodni karate turnir „Trofej Rakovice“ II mesto (aps.nivo)
23. 09. 2018. Bor Otvoreno prvenstvo Bora „Copper Cup“ I mesto (aps. nivo)
23. 09. 2018. Bor Otvoreno prvenstvo Bora „Copper Cup“ I mesto (kata tim)
19.05.2018. Beograd Internacionalni karate turnir „Roda Kup“ I mesto (kata tim)
19.05.2018. Beograd Internacionalni karate turnir „Roda Kup“ II mesto (aps. nivo)
05. 05. 2018. Raška Karate turnir „Trofej Raška 2018.“ I mesto (aps. nivo)
05. 05. 2018. Raška Karate turnir „Trofej Raška 2018.“ III mesto (aps. nivo)
24.02.2018. Aranđelovac Internacionalni karate turnir „Aranđelovac Open“ I mesto (kata tim)
24.02.2018. Aranđelovac Internacionalni karate turnir „Aranđelovac Open“ I mesto (aps. nivo)
2017.
28.10.2017. Beograd V Međunarodni karate turnir „Trofej Rakovice“ I mesto (aps. nivo)
21.10.2017. Paraćin Međunarodni karate turnir „Kup Paraćina“ I mesto (aps. nivo)
08.10.2017. Beograd Internacionalni turinir „Trofej Srbije – Beogradski pobednik“ I mesto (kata tim)
16.09.2017. Bela Palanka Karate turnir „Kimit kup 2017.“ III mesto (aps. nivo)
07. 05. 2017. Raška Karate turnir „Trofej Raška 2017.“ I mesto (aps. nivo)
2016.
17.12.2016. Beograd Internacionalni karate turnir „Nippon Top Ten“ I mesto (aps. nivo)
12.11.2016. Beograd Međunarodni karate turnir „Arena kup“ I mesto (aps. nivo)
05.11.2016. Beograd IV Međunarodni karate turnir „Trofej Rakovice“ I mesto (aps. nivo)
29. 10. 2016. Niš XIV Međunarodni karate turnir „Grand prix“ II mesto (aps. nivo)
08.05.2016. Skopje Internacionalen karate turnir „Solidarnost Open 2016.“ III mesto (A klasa)
08.05.2016. Skopje Internacionalen karate turnir „Solidarnost Open 2016.“ II mesto (kata tim)
07. 05. 2016. Raška Karate turnir „Trofej Raška 2016“ I mesto (aps. nivo)
02. 04. 2016. Skopje Internacionalen karate turnir „Gazi Baba Open“ III mesto (aps. nivo)
2015.
31. 10. 2015. Niš XIII Međunarodni karate turnir „Grand prix“ I mesto (aps.nivo)
31. 10. 2015. Niš XIII Međunarodni karate turnir „Grand prix“ II mesto (borbe)
31. 10. 2015. Niš XIII Međunarodni karate turnir „Grand prix“ II mesto (borbe-tim)
27. 09. 2015. Bor Otvoreno prvenstvo Bora „Copper Cup“ I mesto (borbe)
27. 09. 2015. Bor Otvoreno prvenstvo Bora „Copper Cup“ I mesto (A klasa)
03.05.2015. Raška Karate turnir „Trofej Raška 2015“ II mesto (borbe)
19.04.2015. Skopje Internacionalen karate turnir „Solidarnost Open 2015.“ II mesto (borbe)
2014.
13.12.2014. Beograd Internacionalni karate turnir „Nippon Top Ten“ II mesto (aps. nivo)
13.12.2014. Beograd Internacionalni karate turnir „Nippon Top Ten“ II mesto (A klasa)
02. 11. 2014. Niš XII  Međunarodni karate turnir „Grand prix“ II mesto (borbe)
02. 11. 2014. Niš XII  Međunarodni karate turnir „Grand prix“ I mesto (aps. nivo)
26. 10. 2014. Skopje 33. Međunarodni Memorijalni turnir „Grdanovski Nikola – Nike’’ I mesto (aps. nivo)
04. 10. 2014. Paraćin Međunarodni karate turnir „Kup Paraćina“ I mesto (aps. nivo)
27. 09. 2014. Bor Otvoreno prvenstvo Bora „Copper Cup“ I mesto (aps. nivo)
08. 02. 2014. Aranđelovac XIII Međunarodni karate turnir „Sretenje 2014“ I mesto (aps. nivo)
2013.
01. 12. 2013. Niš Međunarodni karate turnir „Kup Niša“ II mesto (A klasa)
10. 11. 2013. Niš XI  Međunarodni karate turnir „Grand prix“ II mesto (borbe)
10. 11. 2013. Niš XI Međunarodni karate turnir „Grand prix“ III mesto (borbe ek.)
10. 11. 2013. Niš XI Međunarodni karate turnir „Grand prix“ II mesto (A klasa)
06. 10. 2013. Paraćin Međunarodni karate turnir „Kup Paraćina“ I mesto (aps. Nivo)
22. 09. 2013. Bor Otvoreno prvenstvo Bora „Copper Cup“ I mesto (A klasa)
10. 03. 2013. Aranđelovac Internacionalni karate turnir „Aranđelovac Open“ II mesto (aps. nivo)
03. 03. 2013. Beograd Trofej „Studentki grad“ II mesto (aps. nivo)
17. 02. 2013. Leskovac XIII Internacionalni karate turnir „Ippon Cup 2013“ II mesto (II nivo)
09. 02. 2013. Aranđelovac XII Međunarodni karate turnir „Sretenje 2013“ II mesto (II nivo)
2012.
08. 12. 2012. Jagodina XV Memorijalni karate turnir „Dragoslav Radovanović-Pjer“ I mesto (II nivo)
08. 12. 2012. Jagodina XV Memorijalni karate turnir „Dragoslav Radovanović-Pjer“ I mesto (kate ek.)
02. 12. 2012. Niš X  Međunarodni karate turnir „Grand prix“ I mesto (II nivo)
02. 12. 2012. Niš X Međunarodni karate turnir „Grand prix“ II mesto (kate ek.)
02. 12. 2012. Niš X Međunarodni karate turnir „Grand prix“ III mesto (aps. Nivo)
02. 12. 2012. Niš X Međunarodni karate turnir „Grand prix“ III mesto (borbe)
28. 10. 2012. Užice V tradicionalni karate turnir „Užički pobednik 2012.“ I mesto (II nivo)
30. 09. 2012. Jagodina V tradicionalni karate turnir „Zlatni ćuran 2012.“ I mesto (II nivo)
30. 09. 2012. Jagodina V tradicionalni karate turnir „Zlatni ćuran 2012.“ III mesto (borbe)
23. 09. 2012. Paraćin Međunarodni karate turnir „Kup Paraćina“ I mesto (II nivo)
22. 09. 2012. Bor Otvoreno prvenstvo Bora „Copper Cup“ I mesto (II nivo)
09. 06. 2012. Skopje Internacionalen karate turnir „Gazi Baba Open“ II mesto (II nivo)
13. 05. 2012. Skopje Internacionalen karate turnir „Solidarnost Open 2012.“ I mesto (II nivo)
11. 03. 2012. Leskovac XII Internacionalni karate turnir „Ippon Cup 2012“ II mesto (II nivo)
11. 03. 2012. Leskovac XII Internacionalni karate turnir „Ippon Cup 2012“ III mesto (aps. Nivo)
26. 02. 2012. Aranđelovac XI Međunarodni karate turnir „Sretenje 2012“ II mesto (II nivo)
2011.
27. 11. 2011. Niš IX Međunarodni karate turnir „Grand prix“ III mesto (kate ek.)
08. 10. 2011. Paraćin Međunarodni karate turnir „Kup Paraćina“ II mesto (II nivo)
25. 09. 2011. Jagodina IV tradicionalni karate turnir „Zlatni ćuran 2011.“ II mesto (II nivo)
25. 09. 2011. Jagodina IV tradicionalni karate turnir „Zlatni ćuran 2011.“ III mesto (borbe)
11. 09. 2011. Bor Otvoreno prvenstvo Bora „Copper Cup“ I mesto (II nivo)
11. 09. 2011. Bor Otvoreno prvenstvo Bora „Copper Cup“ III mesto (borbe)
21. 05. 2011. Jagodina XIII memorijalni Kup „p.puk. Goran Ostojić“ III mesto (II nivo)
17. 04. 2011. Čačak XL Internacionalni karate turnir „Zlatni pojas“ II mesto (II nivo)
17. 04. 2011. Čačak XL Internacionalni karate turnir „Zlatni pojas“ II mesto (aps. nivo)
12. 02. 2011. Aranđelovac X Međunarodni karate turnir „Sretenje 2011“ III mesto (II nivo)
2010.
21. 11. 2010. Niš VIII Međunarodni karate turnir „Grand prix“ III mesto (I nivo)
21. 11. 2010. Niš VIII Međunarodni karate turnir „Grand prix“ III mesto (borbe)
09. 10. 2010. Paraćin Međunarodni karate turnir „Kup Paraćina“ I mesto (I nivo)
26. 09. 2010. Jagodina III tradicionalni karate turnir „Zlatni ćuran 2010.“ II mesto (I nivo)
19. 09. 2010. Bor Otvoreno prvenstvo Bora „Copper Cup“ I mesto (I nivo)
13. 06. 2010. Zlatibor Karate turnir „Čigota Open“ III mesto (I nivo)
22. 05. 2010. Jagodina XII memorijalni Kup „p.puk. Goran Ostojić“ II mesto (aps. Nivo)
20. 02. 2010. V. Gradište Karate turnir „Kup Srebrnog jezera“ II mesto (I nivo)
2009.
14. 11. 2009. Niš Međunarodni karate turnir „Grand prix“ II mesto (I nivo)
25. 10. 2009. Jagodina Memorijalni karate turnir „Dragoslav Radovanović-Pjer“ III mesto (aps. Nivo)
19. 09. 2009. Bor Otvoreno prvenstvo Bora „Copper Cup“ I mesto (I nivo)
20. 09. 2009. Jagodina II karate turnir „Zlatni ćuran 2009.“ II mesto (I nivo)
17. 06. 2009. Niš Prvenstvo KK „Niš“ I mesto (I nivo)
23. 05. 2009. Niš Prolećni karate turnir „Medijana Open 2009.“ II mesto (I nivo)

 

 

 

  1. 1. Rezultati na turnirima – bilans medalja

 

Godina Medalje
zlatne srebrne bronzane UKUPNO
2020 1 1 2
2019. / 2 1 3
2018. 12 2 1 15
2017. 4 / 1 5
2016. 4 2 2 8
2015. 4 3 / 7
2014. 5 3 / 8
2013. 2 7 1 10
2012. 8 4 4 16
2011. 1 4 5 10
2010. 2 3 3 8
2009. 2 3 1 6
UKUPNO: 45 33 20 98

 

 

  1. Bilans medalja – u k u p n o

 

Osvojene medalje Medalje
zlatne srebrne bronzane UKUPNO
Najznačajniji sportski rezultati 33 11 33 66
Na turnirima 45 33 20 98
S V E G A: 78 44 43 164

 

Seminari

Datum i mesto S e m i n a r Broj sati

02. – 07. 07. 2019.

Umag, Croatia

12th WKF Youth Training Camp (Luca Valdesi, Sandra Sanchez) 10

01. – 08. 07. 2018.

Umag, Croatia

11th WKF Youth Training Camp (Luca Valdesi, Antonio Diaz, Sandra Sanchez) 10
27. 06. – 03. 07. 2016. Umag, Croatia 9th WKF Youth Training Camp (Luca Valdesi, Rika Usami) 10
01. 07. – 02. 07. 2012. Bijeljina, Republic of Srpska International Karate Seminar „Luca Valdesi 2012.“ 6

27. – 28. 03. 2012.

Niš, Serbia

Karate seminar-sensei Mirče Opelovski 3

 

IONSHIPS

English Serbian